Clubkampioenschap Brussel 2018-2019


Rangschikking

PlaatsNaam123456789PuntenSBPlus
1Aram Ettibaryan33333333243270
2Herman Brugghemans13333333222850
3Ellen Brugghemans11223333182200
4Stefan Van Slycken11213333172060
5Johan Wauters1123333162021
6Jean-Louis De Smedt1111333131501
7Marc Bosschem11111123111350
8Ilda Vrijdagh11111123111350
9Fred Meert000010001160

Fred Meert heeft besloten om met de competitie te stoppen. Wij danken hem voor de jarenlange inzet.

Paringen volgens datum

DatumSpeeldagSpeler Wit-Speler ZwartUitslag
9/10/20181Johan Wauters-Fred Meert3-1
9/10/20181Herman Brugghemans-Jean-Louis De Smedt3-1
9/10/20181Ellen Brugghemans-Stefan Van Slycken2-2
23/10/20182Ilda Vrijdagh-Stefan Van Slycken1-3
23/10/20182Jean-Louis De Smedt-Ellen Brugghemans1-3
23/10/20182Marc Bossschem-Johan Wauters1-3
23/10/20186Aram Ettibaryan-Herman Brugghemans3-1
24/10/20182Fred Meert-Aram Ettibaryan0-3
24/10/20183Herman Brugghemans-Fred Meert3-0
24/10/20184Fred Meert-Ellen Brugghemans0-3
24/10/20185Stefan Van Slycken-Fred Meert3-0
24/10/20186Fred Meert-Jean-Louis De Smedt0-3
24/10/20188Ilda Vrijdagh-Fred Meert3-0
24/10/20189Fred Meert-Marc Bossschem0-3
6/11/20183Johan Wauters-Ilda Vrijdagh3-1
6/11/20183Aram Ettibaryan-Marc Bossschem3-1
20/11/20184Ilda Vrijdagh-Jean-Louis De Smedt1-3
20/11/20184Marc Bossschem-Herman Brugghemans1-3
20/11/20184Johan Wauters-Aram Ettibaryan1-3
11/12/20183Stefan Van Slycken-Jean-Louis De Smedt3-1
11/12/20185Aram Ettibaryan-Ilda Vrijdagh3-1
11/12/20185Herman Brugghemans-Johan Wauters3-1
12/02/20197Stefan Van Slycken-Johan Wauters1-3
12/02/20199Jean-Louis De Smedt-Aram Ettibaryan1-3
26/02/20196Johan Wauters-Ellen Brugghemans2-2
26/02/20198Aram Ettibaryan-Stefan Van Slycken3-1
12/03/20197Ellen Brugghemans-Aram Ettibaryan1-3
12/03/20199Stefan Van Slycken-Herman Brugghemans1-3
16/03/20198Herman Brugghemans-Ellen Brugghemans3-1
16/03/20191Marc Bossschem-Ilda Vrijdagh2-2
19/03/20195Ellen Brugghemans-Marc Bossschem3-1
19/03/20196Marc Bossschem-Stefan Van Slycken1-3
19/03/20197Jean-Louis De Smedt-Marc Bossschem3-1
19/03/20197Herman Brugghemans-Ilda Vrijdagh3-1
19/03/20199Ellen Brugghemans-Ilda Vrijdagh3-1
26/03/20198Johan Wauters-Jean-Louis De Smedt

Paringen per ronde

DatumSpeeldagSpeler Wit-Speler ZwartUitslag
19/03/20191Marc Bossschem-Ilda Vrijdagh2-2
9/10/20181Johan Wauters-Fred Meert3-1
30/06/20191Aram Ettibaryan-BYE
9/10/20181Herman Brugghemans-Jean-Louis De Smedt3-1
9/10/20181Ellen Brugghemans-Stefan Van Slycken2-2
23/10/20182Ilda Vrijdagh-Stefan Van Slycken1-3
23/10/20182Jean-Louis De Smedt-Ellen Brugghemans1-3
30/06/20192BYE-Herman Brugghemans
24/10/20182Fred Meert-Aram Ettibaryan0-3
23/10/20182Marc Bossschem-Johan Wauters1-3
6/11/20183Johan Wauters-Ilda Vrijdagh3-1
6/11/20183Aram Ettibaryan-Marc Bossschem3-1
24/10/20183Herman Brugghemans-Fred Meert3-0
30/06/20193Ellen Brugghemans-BYE
11/12/20183Stefan Van Slycken-Jean-Louis De Smedt3-1
20/11/20184Ilda Vrijdagh-Jean-Louis De Smedt1-3
30/06/20194BYE-Stefan Van Slycken
24/10/20184Fred Meert-Ellen Brugghemans0-3
20/11/20184Marc Bossschem-Herman Brugghemans1-3
20/11/20184Johan Wauters-Aram Ettibaryan1-3
11/12/20185Aram Ettibaryan-Ilda Vrijdagh3-1
11/12/20185Herman Brugghemans-Johan Wauters3-1
19/03/20195Ellen Brugghemans-Marc Bossschem3-1
24/10/20185Stefan Van Slycken-Fred Meert3-0
30/06/20195Jean-Louis De Smedt-BYE
30/06/20196Ilda Vrijdagh-BYE
24/10/20186Fred Meert-Jean-Louis De Smedt0-3
19/03/20196Marc Bossschem-Stefan Van Slycken1-3
26/02/20196Johan Wauters-Ellen Brugghemans2-2
23/10/20186Aram Ettibaryan-Herman Brugghemans3-1
19/03/20197Herman Brugghemans-Ilda Vrijdagh3-1
12/03/20197Ellen Brugghemans-Aram Ettibaryan1-3
12/02/20197Stefan Van Slycken-Johan Wauters1-3
19/03/20197Jean-Louis De Smedt-Marc Bossschem3-1
30/06/20197BYE-Fred Meert
24/10/20188Ilda Vrijdagh-Fred Meert3-0
30/06/20198Marc Bossschem-BYE
26/03/20198Johan Wauters-Jean-Louis De Smedt
26/02/20198Aram Ettibaryan-Stefan Van Slycken3-1
16/03/20198Herman Brugghemans-Ellen Brugghemans3-1
19/03/20199Ellen Brugghemans-Ilda Vrijdagh3-1
12/03/20199Stefan Van Slycken-Herman Brugghemans1-3
12/02/20199Jean-Louis De Smedt-Aram Ettibaryan1-3
30/06/20199BYE-Johan Wauters
24/10/20189Fred Meert-Marc Bossschem0-3
19/03/2019Inhaaldag
26/03/2019Inhaaldag
2/04/2019Afsluiting