Clubkampioenschap Brussel 2018-2019


Rangschikking

PlaatsNaam123456789PuntenSBPlus
1Aram Ettibaryan333333181532
2Johan Wauters113333141092
3Herman Brugghemans13333131113
4Stefan Van Slycken1323312843
5Jean-Louis De Smedt11113310752
6Ellen Brugghemans2338575
7Ilda Vrijdagh111137573
8Marc Bosschem11136484
9Fred Meert010000001140

Fred Meert heeft besloten om met de competitie te stoppen. Wij danken hem voor de jarenlange inzet.

Paringen volgens datum

DatumSpeeldagSpeler Wit-Speler ZwartUitslag
9/10/20181Johan Wauters-Fred Meert3-1
9/10/20181Herman Brugghemans-Jean-Louis De Smedt3-1
9/10/20181Ellen Brugghemans-Stefan Van Slycken2-2
23/10/20182Ilda Vrijdagh-Stefan Van Slycken1-3
23/10/20182Jean-Louis De Smedt-Ellen Brugghemans1-3
23/10/20182Marc Bossschem-Johan Wauters1-3
23/10/20186Aram Ettibaryan-Herman Brugghemans3-1
24/10/20182Fred Meert-Aram Ettibaryan0-3
24/10/20183Herman Brugghemans-Fred Meert3-0
24/10/20184Fred Meert-Ellen Brugghemans0-3
24/10/20185Stefan Van Slycken-Fred Meert3-0
24/10/20186Fred Meert-Jean-Louis De Smedt0-3
24/10/20188Ilda Vrijdagh-Fred Meert3-0
24/10/20189Fred Meert-Marc Bossschem0-3
6/11/20183Johan Wauters-Ilda Vrijdagh3-1
6/11/20183Aram Ettibaryan-Marc Bossschem3-1
20/11/20184Ilda Vrijdagh-Jean-Louis De Smedt1-3
20/11/20184Marc Bossschem-Herman Brugghemans1-3
20/11/20184Johan Wauters-Aram Ettibaryan1-3
11/12/20183Stefan Van Slycken-Jean-Louis De Smedt3-1
11/12/20185Aram Ettibaryan-Ilda Vrijdagh3-1
11/12/20185Herman Brugghemans-Johan Wauters3-1
12/02/20197Stefan Van Slycken-Johan Wauters1-3
12/02/20199Jean-Louis De Smedt-Aram Ettibaryan1-3
26/02/20196Johan Wauters-Ellen Brugghemans
26/02/20198Aram Ettibaryan-Stefan Van Slycken
5/03/20198Herman Brugghemans-Ellen Brugghemans
19/03/20197Ellen Brugghemans-Aram Ettibaryan
19/03/20198Johan Wauters-Jean-Louis De Smedt
19/03/20199Stefan Van Slycken-Herman Brugghemans
29/03/20191Marc Bossschem-Ilda Vrijdagh
29/03/20195Ellen Brugghemans-Marc Bossschem
29/03/20196Marc Bossschem-Stefan Van Slycken
29/03/20197Herman Brugghemans-Ilda Vrijdagh
29/03/20197Jean-Louis De Smedt-Marc Bossschem
29/03/20199Ellen Brugghemans-Ilda Vrijdagh

Paringen per ronde

DatumSpeeldagSpeler Wit-Speler ZwartUitslag
29/03/20191Marc Bossschem-Ilda Vrijdagh
9/10/20181Johan Wauters-Fred Meert3-1
1Aram Ettibaryan-BYE
9/10/20181Herman Brugghemans-Jean-Louis De Smedt3-1
9/10/20181Ellen Brugghemans-Stefan Van Slycken2-2
23/10/20182Ilda Vrijdagh-Stefan Van Slycken1-3
23/10/20182Jean-Louis De Smedt-Ellen Brugghemans1-3
2BYE-Herman Brugghemans
24/10/20182Fred Meert-Aram Ettibaryan0-3
23/10/20182Marc Bossschem-Johan Wauters1-3
6/11/20183Johan Wauters-Ilda Vrijdagh3-1
6/11/20183Aram Ettibaryan-Marc Bossschem3-1
24/10/20183Herman Brugghemans-Fred Meert3-0
3Ellen Brugghemans-BYE
11/12/20183Stefan Van Slycken-Jean-Louis De Smedt3-1
20/11/20184Ilda Vrijdagh-Jean-Louis De Smedt1-3
4BYE-Stefan Van Slycken
24/10/20184Fred Meert-Ellen Brugghemans0-3
20/11/20184Marc Bossschem-Herman Brugghemans1-3
20/11/20184Johan Wauters-Aram Ettibaryan1-3
11/12/20185Aram Ettibaryan-Ilda Vrijdagh3-1
11/12/20185Herman Brugghemans-Johan Wauters3-1
29/03/20195Ellen Brugghemans-Marc Bossschem
24/10/20185Stefan Van Slycken-Fred Meert3-0
5Jean-Louis De Smedt-BYE
6Ilda Vrijdagh-BYE
24/10/20186Fred Meert-Jean-Louis De Smedt0-3
29/03/20196Marc Bossschem-Stefan Van Slycken
26/02/20196Johan Wauters-Ellen Brugghemans
23/10/20186Aram Ettibaryan-Herman Brugghemans3-1
29/03/20197Herman Brugghemans-Ilda Vrijdagh
19/03/20197Ellen Brugghemans-Aram Ettibaryan
12/02/20197Stefan Van Slycken-Johan Wauters1-3
29/03/20197Jean-Louis De Smedt-Marc Bossschem
7BYE-Fred Meert
24/10/20188Ilda Vrijdagh-Fred Meert3-0
8Marc Bossschem-BYE
19/03/20198Johan Wauters-Jean-Louis De Smedt
26/02/20198Aram Ettibaryan-Stefan Van Slycken
5/03/20198Herman Brugghemans-Ellen Brugghemans
29/03/20199Ellen Brugghemans-Ilda Vrijdagh
19/03/20199Stefan Van Slycken-Herman Brugghemans
12/02/20199Jean-Louis De Smedt-Aram Ettibaryan1-3
9BYE-Johan Wauters
24/10/20189Fred Meert-Marc Bossschem0-3
19/03/2019Inhaaldag
26/03/2019Inhaaldag
2/04/2019Afsluiting